Project Description

Komplexní redukční program je navržen pro ty, kteřím se nedaří dlouhodobě zhubnout nebo pokud máte pocit, že jste už vyzkoušeli vše a výsledek se stále nedostavil. Nejedná se o běžnou redukci, kde je nutné počítat kalorie. Stravovací režim je pro každého klienta navržen individuálně dle jeho potřeb, zdravotního stavu, časového harmonogramu dne a možností se stravovat.

V ČEM JE KOMPLEXNÍ REDUKČNÍ PROGRAM JEDINEČNÝ?

Propojujeme poznatky z nutriční terapie, léčebné výživy a fytoterapie. Každý klient odchází s povědomím o tom, co je pro jeho tělo nejlepší, tak aby byl schopen dlouhodobě svou váhu udržet. Zabýváme se hlavně vaším zdravotním stavem, protože i ten má na výslednou váhu vliv. Naučíte se správně volit, nakupovat a kombinovat potraviny. Pokud máte problém s recepturou jednotlivých pokrmů, pomůžeme Vám i s ní.

JAK REDUKČNÍ PROGRAM VYPADÁ?

Cílem není jen úbytek hmotnosti, ale celkové ozdravení organismu. Prvním krokem je vstupní konzultace, kde si objasníme vaše cíle, ale i váš zdravotní stav a celkovou anamnézu. Intervaly návštěv jsou domlouvány zhruba každých 14 dní nebo dle potřeby klienta.

CO NEČEKEJTE?

V komplexním redukčním programu nečekejte předepsanou dietu nebo rozepsaný denní jídelníček. Nečekejte úbytek několika kil do týdne. Zdravé hubnutí jde pomaleji, zato se Vám zhubnutá kila nevrátí.

Kompletní redukční program

VYŽÁDEJTE SI VAŠÍ KONZULTACI

Mám zájem o

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme, že jste nás kontaktovali.
Zpráva nebyla odeslána, prosím zkuste to znovu.

CENÍK

Měsíční program

5 000,-3x60 min
  • sestavení jídelníčku na míru
  • diagnostika těla

Dvouměsíční program

8 000,-6x60 min
  • sestavení jídelníčku na míru
  • diagnostika těla